Stowarzyszenie Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Wiedza, koordynator Mazowieckiego Klastra ICT prowadzi doradztwo i szkolenia adresowane do lokalnej społeczności dzielnicy Śródmieście, Warszawy i Mazowsza:
- doradztwo i szkolenia pro bono skierowane do młodzieży w zakresie aktywizacji zawodowej, dopasowanie kompetencji zawodowych do potrzeb rynku oraz rozwoju przedsiębiorczości,
- doradztwo i szkolenia pro bono skierowane do osób zagrożonych wykluczeniem cyfrowym i finansowym,
- doradztwo pro bono w zakresie możliwości pozyskania i wykorzystania środków publicznych regionalnych, krajowych i międzynarodowych,
- tworzenie i animację lokalnego innowacyjnego ekosystemu łączącego lokalną społeczność ze szczególnym akcentem na młodzież i osoby starsze z przedsiębiorcami, jednostkami naukowo badawczymi oraz funduszami celowymi,
- doradztwo pro bono w zakresie efektywności energetycznej mającej na celu wzrost świadomości dotyczącej korzyści wynikających z wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz ich wpływu na obniżenie kosztów konsumpcji energii elektrycznej,
- prowadzimy doradztwo i konsultacje dla firm i mniejszych przedsiębiorców jak i gdzie pozyskać środki z tarczy antykryzysowej, pomagamy w pisaniu wniosków.
Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 16.00
Numer telefonu pod którym dostępni są nasi doradcy i konsultanci: +48 512 998 804
Ze względu na panującą pandemię Covid-19 spotkania w biurze zostają zawieszone do odwołania.
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Mazowiecki Klaster ICT z dofinansowaniem z konkursu "2.3.3 Umiędzynarodowienie Krajowych Klastrów Kluczowych"! Całkowity koszt naszego projektu wynosił niemalże 4,9 mln zł.
W Instytucie Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur odbyły się warsztaty dla członków Mazowieckiego Klastra ICT.
Cieszyły się dużym zainteresowaniem w szczególności u tych członków, którzy chcą budować międzynarodowe relacje biznesowe i planują zagraniczne projekty badawczo-rozwojowe.
Przedstawiciele Mazowieckiego Klastra ICT szkolą się w Danii z zakresu zarządzania klastrem. Wspólnie z członkami konsorcjum projektowego CECIL Cluster Excellence for Creative Industries Leadership, uczestniczą w unikalnym 5 tygodniowym szkoleniu.
W kursie szkoleniowym prowadzonym przez Quercus Group oraz Oxford Research, biorą udział przedstawiciele 5 klastrów zrzeszonych w ramach projektu CECIL (w tym przedstawiciel Mazowieckiego Klastra ICT) – Danii, Hiszpanii, Francji oraz Irlandii.
Członkowie Mazowieckiego Klastra ICT mieli okazję uczestniczyć w specjalnej konferencji w Instytucie Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk.
Seminarium IBS odbyło się w poniedziałek, 19 grudnia pod hasłem "Biznes – Nauka", a więc kluczowymi tematami był m.in. transfer wiedzy i dialog między instytucjami badawczo-naukowymi a komercyjnymi, wzajemne wpływy, dobre praktyki.
More Articles...
|