Wiedza

Nasza oferta

Jesteśmy Koordynatorem działań Mazowieckiego Klastra ICT - wykonujemy usługi związane z wdrażaniem wyników prac B+R oraz transferu technologii...

Nasze projekty

Realizujemy projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Funduszu Inicjatyw Obywatelskich i wiele innych...

Nasi partnerzy

Wdrażane projekty realizujemy w partnerstwie z jednostkami naukowo - badawczymi, samorządami terytorialnymi, przedsiębiorcami, organizacjami otoczenia biznesu...

SONDA

Jak oceniasz działalność organizacji pozarządowych w Polsce?

Bardzo dobrze - 0%
Raczej dobrze - 100%
Raczej źle - 0%
Źle - 0%
Nie mam zdania - 0%
The voting for this poll has ended
News
Konkurs Environment & Resource Efficiency. Mazowiecki Klaster ICT z projektem

Mazowiecki Klaster ICT zakończył składanie wniosku projektowego pt. "LIFE-Eco-Industry 4.0" (Establishing New Business Models For An Eco - Industry On Electronics Through Circular Economy) na konkurs Environment & Resource Efficiency z programu LIFE.

Koordynatorem projektu został Association of Electronic and Information Technologies in the Basque Country z Hiszpanii. Z kolei Mazowiecki Klaster ICT został liderem zadania B5 - "Roadmap for a resource efficient industrial network in Europe".

Projekt realizowany będzie przez trzy lata. Klaster będzie miał do dyspozycji 204 tys. Euro.


O projekcie:

Celem projektu jest utworzenie nowych modeli biznesowych dla eko-przemysłu w branży elektronicznej. Realizowany będzie poprzez model gospodarki okrężnej, dzięki któremu lokalny przemysł i  producenci, będą mogli czerpać zyski ze zbierania, odnawiania, powtórnego wytworzenia lub redystrybucji tworzonych przez siebie produktów elektronicznych. Projekt  będzie miał wpływ na wytworzenie nowego zastosowania dla odpadów, a jednocześnie proponuje nowe, innowacyjne podejście do produkcji elektroniki, jej sprzedaży i stosowania w Europie.

Mitsubishi Motors dołącza do Mazowieckiego Klastra ICT

Struktury Mazowieckiego Klastra ICT zasilił kolejny podmiot. Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że dołącza do nas Mitsubishi Motors!

Mitsubishi Motors rozpoczęła działalność w Polsce w 1995 roku. Do dnia dzisiejszego z salonów Mitsubishi wyjechało prawie 55 000 samochodów. Sieć dealerska firmy w Polsce, składa się z 40 przedstawicielstw handlowych i ponad 44 punktów serwisowych.  Łącznie pracuje w tych placówkach ponad 1100 osób odpowiedzialnych za kontakt z klientem oraz zapewniających mu pomoc serwisową. Są to wysokiej klasy specjaliści, którzy przeszli szereg szkoleń, aby móc godnie reprezentować markę Mitsubishi i zapewnić klientom profesjonalną obsługę.

Specjalnością Mitsubishi Motors i cechą wyróżniającą tę markę od konkurencji są pojazdy z napędem na 4 koła, słynące z niezawodności i sukcesów w światowej sławy rajdach terenowych, takich jak Rajd Dakar, a także supersportowe żywe legendy – auta z serii Lancer Evolution oraz Ralliart.


Chcesz dołączyć do Mazowieckiego Klastra ICT? Już dziś kontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego  dostępnego na na tej stronie i przystąp do elitarnego grona przedsiębiorstw zrzeszonych w ramach jednego z Krajowych Klastrów Kluczowych!

logo efs   Mazowiecki Klaster ICT